Beskidy w kadrze zatrzymane

Ukazał się album podsumowujący dziesięcioletnią historię konkursu fotograficznego „Beskidy w kadrze zatrzymane”. Znaleźć w nim można fotografie zwycięzców, a także osób wyróżnionych spośród 10 edycji konkursu.

Więcej…

 

Skoczkiem po Żabim Kraju

Początkiem września ukazała się gra planszowa wydana przez Lokalną Grupę Rybacką „Żabi Kraj”. „Skoczkiem po Żabim Kraju” to gra przeznaczona nie tylko dla najmłodszych.

Więcej…

 

Pilsko sprzedane

ON Pilsko, w końcu doczekał się nowego właściciela. Jest nim Istebniańska spółka, która zarządza m.in. ośrodkiem „Zagroń” w Istebnej. Planowane są ogromne zmiany. W pierwszej kolejności zmodernizowany zostanie ośrodek wypoczynkowy „Jontek”.

Więcej…

 

Stok na Dębowcu

Na stoku Dębowca powstaje nowoczesny ośrodek narciarski. Zgodnie z planem inwestycja ma być zakończona w listopadzie tego roku. Od lat mówiono o zagospodarowaniu terenów na stoku Dębowca. Od kilku miesięcy prace idą pełną parą.

Więcej…

 

Najnowszy Numer MAT BESKIDYPierwszych śladów wiosny można już się dopatrywać, gdzie? oczywiście najlepiej w Beskidach. W najnowszym numerze proponujemy m.in. wiosenne maszerowanie z kijami, czyli Nordic Walking.

Więcej…

 

joomla stats

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama