Góry luz i całuskiOd prawie półwiecza każdej wiosny przewodnicy Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie organizują rajd „Beskid Niski”. Wraz z nimi na beskidzkie ścieżki wyruszają dziesiątki górołazów...

Więcej…

 

I Transgraniczny Festiwal Folklorystyczny

I Transgraniczny Festiwal FolklorystycznyFestiwal ma na celu promowanie folkloru Polski, Czech i Słowacji. Niewątpliwie ma się przyczynić do nawiązania współpracy między zespołami, która być może z czasem zaowocuje przenikaniem się kultur i wzbogaceniem repertuarów zespołów...

Więcej…

 

Rok 2012 Rokiem Turystyki Rowerowej

Rok Turystyki RowerowejPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze ogłosiło 2012 rok – Rokiem Turystyki Rowerowej, w ramach którego realizowany jest projekt Rowerem przez Polskę. Wsparcia finansowego udzieliło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…

 

Karpaty Naszym Domem

Karpaty Naszym DomemOd lat prowadzone są rozmowy na temat rozwoju Szlaku Kultury Wołoskiej. Ma on połączyć cały łuk Karpat – od gór Rumunii, aż po czeskie Morawy. Gdyby tak się stało, powstałaby wspólna marka promująca region na arenie międzynarodowej. Prace nad szlakiem już trwają.

Więcej…

 

Zimowy numer

Zachęcamy do zakupu najnowszego numeru Magazynu Aktualności Turystycznych Beskidy! Mimo, że zimy jeszcze nie widać nie tracimy nadziei! Tym bardziej, że w najnowszym numerze przygotowaliśmy blok tematyczny, a w nim wiele ciekawych informacji.

Więcej…

 

joomla stats

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama