Wisła za Połowę

WisłaW nadchodzący weekend tj. 4-6 listopada odbędzie się akcja „Wisła za Połowę”. Oznacza to, że w najbliższych dniach będzie można skorzystać z atrakcyjnych cen w podmiotach zrzeszonych w Wiślańskiej Organizacji Turystycznej.

Więcej…

 

Manewry SKPB 2011

Ciemność, gwiazdy i niekończący się las, a w nim zapaleńcy szukający przygody i kartek wiszących na drzewach. To skrótowy opis I Nocnych Marszów na Orientację „Manewry SKPB 2011” organizowanych przez Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie...

Więcej…

 

Zbiórka makulatury... dla koni

Przez trzy tygodnie Klub Gaja wspólnie z centrum handlowym Auchan w Bielsku-Białej i firmą Eko-wtór z Bystrej będą zbierać makulaturę.

Więcej…

 

Najnowszy numer

BeskidyJesień – wbrew pozorom da się ją lubić. Musi być tylko polska i oczywiście złota. W Beskidach jest polska i jeszcze bardziej złota. Po lecie pozostało wspomnienie i niedosyt.

Więcej…

 

Czyrna Solisko

Nowi zarządcy Ośrodka Czyrna Solisko zapowiadają pierwsze zmiany w sezonie 2011/2012. przypomnijmy, że od przejęcia przez Szczyrkowski Ośrodek Narciarski terenów należących do GAT-u minęło zaledwie kilka miesięcy.

Więcej…

 

joomla stats

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama