Alpinarium na Szyndzielni

Alpinarium na Szyndzielni13 października prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, dokonał uroczystego otwarcia Alpinarium znajdującego się tuż obok schroniska pod szczytem Szyndzielni. Ogród przez długie lata był zaniedbany, a dostęp do niego ograniczony.

Więcej…

 

Rajd Myślicieli

Zbliża się jesień, wakacje dobiegają końca, coraz bliżej na horyzoncie zaczyna majaczyć kolejny Rajd „Połoniny”, pod tegorocznym hasłem - Rajd Myślicieli, organizowany przez Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie.

Więcej…

 

Nowe Beskidy

Już niebawem, do nabycia w punktach empik najnowszy numer Magazynu Aktualności Turystycznych Beskidy. Po zmianach "wnętrza" magazynu przyszedł czas na logo...


Więcej…

 

XI Piknik Modelarski

Już po raz jedenasty odbył się Międzynarodowy Piknik Modelarski na lotnisku Górskiej Szkoły Szybowcowej w Międzybrodziu Bialskim.

Więcej…

 

Billy Wilder z Suchej

Na zakończenie tygodnia przeglądu filmowego Billy’ego Wildera, który odbył się w Suchej Beskidzkiej odsłonięto tablicę na rynku upamiętniającą słynnego reżysera. W 1996 r. w setną rocznicę otrzymania praw miejskich, imię artysty nadano ulicy niedaleko dworca.

Więcej…

 

joomla stats

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama