48. Tydzień Kultury Beskidzkiej

30 lipca odbędzie się po raz 48 Tydzień Kultury Beskidzkiej. Jest to jedna z największych w kraju i na świecie imprez folklorystycznych. Wystąpi ponad 100 zespołów pieśni i tańca z ok 30. państw z różnych kontynentów, 4 tys. tancerzy, śpiewaków i muzyków.

Więcej…

 

Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce

W lipcu po raz kolejny odbędzie się impreza promująca nasze miasto pod hasłem „Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce”. Jak co roku nie zabraknie licznych atrakcji.

Więcej…

 

Imprezy w Istebnej

Świetna zabawa dla całych rodzin zapowiada się 19 czerwca tj. w najbliższą niedzielę w Amfiteatrze "Pod Skocznią" w Istebnej, gdzie odbędzie się "Piknik Rodzinny na Sportowo"!


Więcej…

 

XII Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki

Najbliższy weekend w Bielsku-Białej (27-28.05) upłynie pod znakiem Nauki i Sztuki. Akademia Techniczno-Humanistyczna, jest po raz kolejny głównym organizatorem XII Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbywa się w tym roku pod hasłem „...nauka jest czymś bardzo pięknym”. W tym roku przypada setna rocznica otrzymania przez Marię-Curie Skłodowską Nagrody Nobla w dziedzinie chemii.

Więcej…

 

Bolek i Lolek w Bielsku-Białej

W czwartek, przed galerią handlową SFERA, została odsłonięta rzeźba przedstawiająca bohaterów popularnej kreskówki.  Bolek i Lolek zostali powitani z ogromnym entuzjazmem przez tłumnie przybyłych przedszkolaków. Obecni byli również synowie Władysława Nehrebeckiego, twórcy dwóch urwisów. Podczas uroczystości prezentowano filmy oraz czytano książki z przygodami Bolka i Lolka.

Więcej…

 

joomla stats

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama