Wisła za Połowę

W nadchodzący weekend tj. 4-6 listopada odbędzie się akcja „Wisła za Połowę”. Oznacza to, że w najbliższych dniach będzie można skorzystać z atrakcyjnych cen w podmiotach zrzeszonych w Wiślańskiej Organizacji Turystycznej.

W ramach akcji organizowana będzie również gra terenowa, w której uczestnicy będą musieli zebrać minimum 10 punktów. W jakim celu? Przyjedź i sprawdź!

Program:

4 listopada (piątek):

 • "Pub Alcatraz" i "Klub Sofa" od godz. 20:00 występy zespołów, które uczestniczyć będą w sobotnich spotkaniach w Kinie Marzenie (wstęp bezpłatny)!

5 listopada (sobota):

 • Pl.B.Hoffa, godz. 9:00 spotkanie z przewodnikiem i wymarsz w góry (wycieczka bezpłatna, uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie).
  Przejście: Pl.B.Hoffa - Os.Jarzębata - Kamienny - Szymków - Bukowa (kamień ewangelików) - Pl.B.Hoffa. Czas przejścia: 5h

 • Kino Marzenie, godz. 12:00, warsztaty rowerowe i prezentacja multimedialn na temat turystyki rowerowej (Ania i Robb Maciąg).

 • Kino Marzenie, I SPOTKANIA Z PIOSENKĄ TURYSTYCZNĄ I POEZJĄŚPIEWANĄ - BESKIDZKIE LISTOBRANIE
  godz. 16:00 - 18:00 koncerty zespołów
  SASKIA, CHWILA NIEUWAGI, MAREK GORDZIEJ Z ZESPOŁEM, SERGIUSZ STAŃCZUK Z ZESPOŁEM, MACIEJ SŁUŻAŁA, BASIA BEUTH Z ZESPOŁEM
  godz. 18:00 ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego "Wakacyjna Wisła", wręczenie nagród
  godz. 18:15 - 20:00 dalsza część koncertów
  godz. 20:00 - koncert gwiazdy wieczoru WOLNA GRUPA BUKOWINA.
  (wstęp bezpłatny)

6 listopada (niedziela):

 • Pl.B.Hoffa, godz. 9:00 spotkanie z przewodnikiem i wymarsz w góry (wycieczka bezpłatna, uczestnicy sami pokrywają koszt przejazdu autobusem i ubezpieczaja się we własnym zakresie).
  Przejście: Pl.B.Hoffa - przejście na przystanek przy ul. Olimpijskiej - przejazd na przełęcz Kubalonki (godz. 9:25) - Przełęcvz Kubalonka - Os.Kobyla - Stożek Wlk. - Wisła Oaza - Pl.B.Hoffa. Czas przejścia: 5h.

 • Ośrodek Jonidło, ul. Wyzwolenia 67 C.O.DRIVE (przejazdy samochodem rajdowym) od godz. 11 - 16. Normalnie przejazd kosztuje 60 zł, a w tym dniu 30 zł.
  jak to wyglada można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=KbrpBIhz0co i tutaj: http://vimeo.com/30223017

Źródło www.wisla.pl